Vyhľadávanie

V ponuke je 15 nehnuteľností.
Referencie
Miro PINTE - majiteľ, riaditeľ
Miro PINTE - majiteľ, riaditeľ - CERTIFIKOVANÝ REALITNÝ MAKLÉR
0911390050
miro.pinte-ZVNC-aurealba.sk

Ponuka makléra

Miro PINTE

Vážený pane Pinte, Dovolte aby jsme Vám s manželkou poděkovali za Váš profesionální přístup při prodeji domu. Chceme Vám také poděkovat za Váš osobní přístup,rychlost a kvalitu Vašich služeb. Díky internímu sytému Vaší kanceláře jste nám šetřili čas cestováním mezi Prahou a Bratislavou. Jsme rádi, že právě Vy jste nám byl odpručen jako makléř. Ješte jednou díky a přejeme hodně úspěchu.

Ľudmila B. A Vladimír B., Praha

********************

Pokiaľ ide o spätnú väzbu na Vašu prácu a fungovanie vašej kancelárie, môžem povedať, že sme boli úplne spokojní. Vaša profesionalita sa prejavila pri náznaku prvého problému pri predaji nášho bytu. Okamžitá a profesionálna reakcia zabránila zbytočným prieťahom. Vaše služby budem s radosťou odporúčať a prípadne ich opäť využijeme.

P. Slavan

********************

Rada by som touto cestou vyjadrila spokojnosť s vašimi službami a konkrétne s prácou pána Miroslava Pinteho. Som veľmi vyťažená osoba a váš interný systém mi absolútne vyhovoval. Oceňujem to, že pri vašom systéme som nemusela ako pri predošlých predajoch X krát navštevovať RK. Ešte raz ďakujem za vašu prácu a prácu pána Pinteho.

Petra K.

********************

Nie som, teda nebol som veľký fanúšik realitiek. Po skúsenosti s prácou pána PINTE som svoj názor zmenil. Svojou prácou ma presvedčil o tom, že sa oplatilo predávať môj byt práve cez vás. Celkový pohľad na RK to nezmenilo ale čo sa týka vás a pána PINTE, mi neostáva iné ako odporúčať vaše a jeho služby. Len tak ďalej.

Tibor Hanok

********************

********************

********************